Stabilna kadra wykwalifikowanych pracowników oraz współpracowników stanowi podstawę naszej działalności. Przeciętny staż pracy w naszej firmie wynosi 8 lat. Dbamy o profesjonalny i partnerski kontakt z każdym, nawet najmniejszym klientem, do którego dedykowana jest osoba zajmująca się całościowo jego sprawami podatkowymi.

DORADCY PODATKOWI

Małgorzata Szymańska

wpis na listę doradców podatkowych nr 903
malgorzata.szymanska@informax.pl

Jerzy Szymański

wpis na listę doradców podatkowych nr 902
jerzy.szymanski@informax.pl

RADCA PRAWNY

Przemysław Szymański

Radca Prawny
kancelaria@szymanski.es

KADRY I PŁACE, KSIĘGOWOŚĆ

Agnieszka Nader

stanowisko: recepcja,
tel.: + 48 537 823 399,
+48 22 446 46 27 wew. 101
agnieszka.nader@informax.pl

Anna Sobkowiak

stanowisko nr: 4,
tel.: +48 537 422 503,
+48 22 446 46 27 wew. 114
anna.sobkowiak@informax.pl

Beata Bekcińska

stanowisko nr: 2,
tel.: +48 537 863 317,
+48 22 446 46 27 wew. 112
beata.bekcinska@informax.pl

Jolanta Siedlanowska

stanowisko nr: 7,
tel.: +48 530 961 364,
+48 22 446 46 27 wew. 107
jolanta.siedlanowska@informax.pl

Małgorzata Jezutek

stanowisko nr: 6,
tel.: +48 22 446 46 27 wew.109
malgorzata.jezutek@informax.pl

Malwina Olszewska

stanowisko nr: 1,
tel.: +48 537 485 774,
+48 22 446 46 27 wew. 115
malwina.olszewska@informax.pl

Mira Miałkowska

stanowisko nr: 3,
tel.: +48 537 861 644,
+48 22 446 46 27 wew. 116
mira.mialkowska@informax.pl

 

Edyta Jagiełło – Kowalska

stanowisko nr: 5,
tel.: + 48 537 860 192,
+48 22 446 46 27 wew. 113
edyta.jagiello.kowalska@informax.pl

Ewelina Kwiatek

Specjalistka do spraw kadrowo – płacowych,
tel.: +48 537 434 390,
+48 22 446 46 27 wew. 102
ewelina.kwiatek@informax.pl