INFORMAX G Suite
 

Oprogramowanie w Chmurze


Zintegrowane narzędzia biznesowe, które ułatwią realizację Twoich celów.

Wszystko, czego potrzeba do pracy poza biurem

Taki sam sposób obsługi na komputerze, tablecie i telefonie. Możesz przygotować ofertę w Dokumentach w biurze, sprawdzić ją w pociągu, a tuż przed spotkaniem wprowadzić ostatnie poprawki na telefonie. Skuteczniej wykorzystaj każdą godzinę pracy.

Funkcje zabezpieczające urządzenia i dane

Konsola administracyjna Google pozwala zarządzać m.in. urządzeniami mobilnymi, adresami e-mail i ustawieniami zabezpieczeń. Wszystkie dane firmowe możesz przechowywać w bezpiecznej, centralnej lokalizacji, odpornej na takie problemy jak brak sprzętu albo nieobecność pracownika. Twoja firma – Twoje zasady.

Bardziej efektywne spotkania

Dzięki Kalendarzowi łatwo zaplanujesz spotkania w terminie, który odpowiada wszystkim uczestnikom. Przypomnienie o nadchodzącym spotkaniu trafi bezpośrednio do skrzynki odbiorczej każdego uczestnika w Gmailu. Potem wystarczy już tylko jedno kliknięcie, by dołączyć do spotkania wideo w Hangouts i udostępnić całemu zespołowi przygotowane w Prezentacjach materiały do przejrzenia. Mniej przygotowań – szybsze przejście do rzeczy.

Wydajna praca w zespole

Przygotuj w Arkuszach narzędzie, w którym chcesz monitorować budżet, udostępnij je członkom zespołu i edytuj
w czasie rzeczywistym. Plik jest automatycznie zapisywany na Dysku, dzięki czemu każdy ma zawsze dostęp do najnowszej wersji. Nie trzeba już przesyłać załączników, by udostępnić aktualną wersję.

 
 

Wypróbuj G Suite bezpłatnie przez 30 dni

Nie musisz podawać numeru karty kredytowej ani pobierać żadnego oprogramowania.


 
INFORMAX AdWords
 

Reklama w Internecie


Ponad milion firm zaufało Google AdWords – zobacz dlaczego

Pozwól klientom znaleźć Twoją firmę

Niezależnie od tego, czy chcesz przyciągnąć do witryny więcej klientów, zwiększyć sprzedaż online, czy zachęcić klientów, by do Ciebie dzwonili lub wracali na Twoją stronę – Google AdWords Ci w tym pomoże.

Dotrzyj do swoich klientów w internecie

Możesz dotrzeć do odpowiednich klientów na odpowiednich stronach internetowych. Szeroki zakres opcji pozwala kierować reklamy według typu witryny, typu odbiorców lub za pomocą remarketingu – w najbardziej odpowiednim miejscu i czasie.

Nie musisz już zgadywać

Wymierność, przejrzystość i elastyczność

Z Google AdWords wiesz, ile osób widzi Twoje reklamy i jaki odsetek z nich klika je, by odwiedzić Twoją witrynę lub do Ciebie zadzwonić. Narzędzia śledzenia pozwalają nawet zobaczyć rzeczywistą sprzedaż generowaną przez Twoją witrynę dzięki reklamom.

Informacje przez całą dobę

W każdej chwili możesz sprawdzić skuteczność swoich reklam – wystarczy zalogować się na konto Google AdWords. Aby pomóc Ci zaoszczędzić czas, będziemy Ci także wysyłać miesięczne podsumowania ze wszystkimi najważniejszymi statystykami i wynikami.

Zatrzymuj, uruchamiaj, wstrzymuj i testuj

Możesz dostosowywać reklamy, testować nowe wyszukiwane słowa, wstrzymywać kampanie i ponownie je uruchamiać w dowolnym momencie – wszystko za darmo i w ramach Google AdWords.

Odpowiedni moment i odpowiednie miejsce

Reklamuj się lokalnie lub globalnie

Kieruj reklamy do klientów w wybranych krajach, regionach i miastach lub w określonej odległości od Twojej firmy lub sklepu.

Docieraj do właściwych osób we właściwym czasie

Klienci znajdują Twoją firmę w Google dokładnie w momencie, gdy szukają tego, co oferujesz.

Docieraj do klientów na wszystkich urządzeniach

W świecie online Twoja reklama powinna być obecna na każdym urządzeniu, z którego korzystają Twoi klienci – na komputerach, laptopach, tabletach i komórkach. Dzięki temu Twoja reklama będzie pod ręką, gdy szukają oni informacji, przeglądają strony i... kupują.